Villa MB położona jest w Augustowie w pobliżu jeziora Necko, 300 m od plaży i pięknych terenów leśnych. Od centrum miasta oddalona jest zaledwie 1500 m.

Nasz pensjonat posiada tradycję i bogate doświadczenie w oferowaniu usług hotelarskich i wypoczynkowych. Powstał bowiem w 1991 roku, a o jego prestiżu świadczyć może fakt, że oprócz wielu innych znamienitych osób, swego czasu mieliśmy zaszczyt gościć Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego.

W 2013 roku przeszliśmy gruntowną modernizację i odnowę, dostosowując się do nowoczesnych potrzeb naszych klientów.

Oferujemy Państwu około 20 miejsc w komfortowych pokojach typu standard i Deluxe, wyposażonych w nowoczesne łazienki, lodówki, czajnik elektryczny, TV-SAT oraz bezpłatny Internet Wi-Fi. Każdy pokój ma balkon. W pokoju czeka zestaw powitalny – kawa, herbata, woda mineralna. Dla chętnych oferujemy śniadania.

Sala rekreacyjno-wypoczynkowa jest wyposażona w bilard oraz wspólny kącik wypoczynkowy z kominkiem i TV, biblioteczkę, gry planszowe.

Naszym gościom oferujemy bezpłatne wypożyczanie rowerów oraz odpłatne korzystanie z sauny.

Pensjonat posiada zamknięty parking z automatyczną bramą oraz monitoringiem.

Villa MB to idealne miejsce zarówno na wypoczynek, nocleg w podróży, jak i na kameralne spotkania biznesowe lub szkolenia.

Serdecznie zapraszamy!

U nas:

  • noclegi nad jeziorem Augustów
  • pokoje z parkingiem Augustów
  • szkolenia biznesowe Augustów
  • szkolenia firm Augustów

darmowa wypożyczalnia rowerów augustów

Sala rekreacyjno wypoczynkowa

Zachęcamy do korzystania z części wspólnej naszego ośrodka, gdzie znajduje się kominek, zestaw mebli wypoczynkowych, telewizor oraz bilard.

Naszym gościom oferujemy bezpłatne wypożyczanie rowerów oraz możliwość skorzystania z sauny za dodatkowa oplata. Ponadto pomagamy w organizacji spływów kajakowych, kuligów oraz udzielamy informacji dotyczących rejsów statkiem, jednodniowych wycieczek do Wilna i innych.

Zapraszamy również do zwiedzania pozostałych atrakcji regionu takich jak: